הפקת סרט תדמית לאתר יוטיוב

עם שני מיליון גולשים ישראלים בחודש, 20 שעות וידאו המועלות אליו מדי שעה ברחבי העולם ומנוע חיפוש פופולארי, הופך אתר יוטיוב לפלטפורמה מצוינת לשיווק תוכן וידאו מסוג "סרט תדמית" לאינטרנט.

youtube-startextהחיפוש באתר יוטיוב הולך וצובר תאוצה. כיום גולשים ביוטיוב למעלה מ-2 מיליון ישראלים בחודש והאתר מדורג באופן קבוע ברשימת עשרת האתרים הנצפים ביותר בישראל. על פי סטטיסטיקות רשמיות, מנוע החיפוש של יוטיוב הוא השני בגודלו בעולם.

בכל דקה מועלות כ-20 שעות וידאו לשרתי יוטיוב בעולם (עובדות על יוטיוב). אם ניקח, לשם השוואה, את כל שעות השידור של רשת CNN מיום הקמתה (להזכירכם, הרשת משדרת 24 שעות ברציפות), עדיין לא נגיע לכמות שעות הוידאו הנמצאת ביוטיוב. זו הסיבה שאתרי וידאו כגון יוטיוב הופכים אט אט כגורם מוביל ומשמעותי בתחום הפרסום באינטרנט עבור עסקים וחברות המזהות את הפונטציאל האדיר המצוב במדיה זו.

סרטוני תדמית באינטרנט

סרטוני תדמית לאינטרנט בעלי תוכן שיווקי המועלים לאתר יוטיוב תורמים רבות למיתוג ושיווק השרותים שלך באינטרנט וחושפת אותם לקהלי יעד רבים.מעבר לעובדה שסרטון תדמית ליוטיוב מעביר את המסר בצורה ברורה יותר ללקוח, הוא תורם באופן ישיר גם לכמות הכניסות לאתר שלך. כמות החיפושים האסטרונומית המתבצעת באתר מדי יום ביוטיוב מחייבת הופעה ונוכחות באתר. בין אם בצורת סרטון תדמית, כתבה או קליפ תמונות.

יוטיוב – מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם

כיצד ניתן להופיע ביוטיוב? עם הפיכת יוטיוב לגורם כה משמעותי ברשת האינטרנט, התרבו גם הדרכים לקידום האתר. אם פעם היה עליך לשכור צלם, עורך, מפיק ובמאי בכדי להקליט קליפ שיווקי בן שתי דקות, כיום העסק פשוט יותר. חברות מקצועיות רבות מכשירות אנשי מקצוע המצלמים, מביימים ועורכים את הקליפ בעצמם. קליפ שצולם יכול לעלות לרשת תוך מספר ימים ולהוות זרוע שיווקית נוספת לעסקים ברשת. הפקת סרטונים תדמיתיים מעולם לא הייתה פשוטה יותר…

סרטון תדמית ביוטיוב – זרוע שיווקית נוספת לעסק

קדם את עסקיך באמצעות קליפ וידאו ולהצטרף למאות העסקים בישראל שכבר נמצאים שם, StarText הפקת סרט תדמית מקצועי לשיווק באינטרנט

לרשותנו צוות העוסק בצילום, בימוי, הפקה ועריכת קליפים תדמיתיים שיווקיים לאתרי אינטרנט.
תוך מספר ימים ניצור עבורך קליפ מקצועי שישמש לקידום העסק שלך ברשת.
לרשותנו הידע לקידום עסקים באמצעות אתרי וידאו מובילים כגון יוטיוב
אנו נפיץ ונשווק עבורך את סרט התדמית שיצרנו לקידום המותג\המוצרים\השרותים גם בשאר אתרי הוידאו הרבים הקיימים כיום ברשת.