הפקת ניוזלטר

newslleterדיוור אלקטרוני (ניוזלטר) הוא כלי עסקי ושיווקי, המאפשר לבעל העסק לשמור על קשר עם לקוחותיו, לעדכן אותם במוצרים ומבצעים חדשים ולהגדיל את מאגר הלקוחות שלו.

חשיבותו נובעת מעצם היותו דינאמי – כתיבת ניוזלטר יכולה להתבצע מדי שבוע, מדי חודש או בכל פעם שברצוננו לעדכן את לקוחותינו על מבצע חדש. יתרונותיו ברורים: הוא מגיע ישירות לתיבת המייל של הלקוח, עלותו נמוכה וביכולתו לקשר ישירות לאתר האינטרנט של החברה בלחיצת כפתור.

כתיבת ניוזלטר נכונה מגדילה את מאגר הלקוחות

הפקת ניוזלטר משיקה לנקודות רבות בעולם העסקי. כתיבת ניוזלטר חייבת לתבצע באמצעות כתיבה שיווקית ולשכנע למן הרגע הראשון. הניוזלטר מגיע לתיבת הדואר של הלקוח וחייב להעביר מסר ברור ושיווקי, תוך שימוש בשירותי קופירייטינג ושירותי מיתוג אתרים מקצועיים.

כאן עולה שוב תפקידו של התוכן כמקדם אתרים ומוצרים. תוכן שיווקי ראוי ישכנע את הלקוח להיכנס לניוזלטר ולצפות במוצרים. משפט סתמי ומשעמם לא ישכנע איש להיכנס לניוזלטר והוא ישלח כלאחר כבוד לסל המיחזור. בכל הנוגע לתחום שיווק באינטרנט, הכללים ברורים: כתיבת ניוזלטר נכונה מגדילה משמעותית את מאגר הלקוחות של החברה, בתנאי שיודעים כיצד לבצע אותה.

ניוזלטר מקצועי – שואב לקוחות לאתר

לאחרונה נכנס לתוקפו החוק האוסר על משלוח דואר זבל ללקוחות. על כן, כאשר לקוח מגיע אלינו בבקשה להפקת ניוזלטר, אנו מפנים אותו ראשית לחוות דעת משפטית. רק לאחר שקיבלנו אישור משפטי, אנו מתפנים לטיפול בכתיבת הניוזלטר.

ברשותנו אמצעים טכנולוגים להפקת ניוזלטר מקצועי מהמסד ועד הטפחות: אנו מגבשים תכנים ומסרים שברצוננו להעביר, משתמשים בתבניות כתיבת דפי נחיתה ממותגות, יושבים עם מחלקת הגרפיקה ובונים ניוזלטר שיבליט מסרים אלו. גם כאן, הכל יקום ויפול על התוכן: כבר נתקלנו בעבר בחברות שבנו ניוזלטר מעוצב לעילא ולעילא, תוך התעלמות מוחלטת מהתוכן. על זה נאמר "מרוב עצים לא רואים את היער". אנו נדאג שהצד הויזואלי לא יפול מהצד התכני, אולם גם לא יעלה עליו.