דפי נחיתה

landingדף נחיתה הוא המפגש הראשון של הגולש עם האתר. הוא מתאפיין בתוכן שיווקי קצר וקליט, המעביר מסר ברור וחד משמעי, שישכנע את הגולש לבצע את הפעולה הרצוייה: להשאיר פרטי התקשרות, לבצע רכישה וכו'.

הגולש הממוצע מחליט תוך רק זמן קצר מאוד האם להישאר באתר או להמשיך הלאה. דפי נחיתה נכתבים ומעוצבים בדיוק עבור פרק זמן זה ומטרתם לשכנע את הגולש לבצע את הפעולה שאנו רוצים שיבצע.

דפי נחיתה ממוקדים מגדילים את התעבורה

דפי הנחיתה נבנו במיוחד בכדי לקלוט תעבורה מהרשת, תוך יצירת תוכן למנועי חיפוש ייחודי. אדם המחפש מכונת כביסה במנוע החיפוש ונכנס לדף שכותרתו "מכונות כביסה זולות" ישאר באתר. אדם המחפש מכונת כביסה ומגיע לאתר המוכר מספר מוצרי חשמל, לא ישאר בו שכן עליו להתעמק ולחפש בו את מכונת הכביסה.

זוהי הפעולה הנדרשת מדפי נחיתה: למקד את הגולש, לסקרן אותו, לענין אותו ולגרום לו להבין שמצא את מבוקשו. אדם שלא מוצא את מבוקשו תוך מספר שניות עובר לאתר אחר.

על דף הנחיתה להציג תוכן ממוקד ואינפורמטיבי

דפי נחיתה הכתובים בהתאם לכללי כתיבה שיווקית נכונים, יאריכו את זמן השהייה באתר וכתוצאה מכך יגדילו את היקף המכירות. לעומת זאת, דפי נחיתה הכתובים בכלליות ובאריכות, יגרמו לגולש לעזוב את האתר.

דף נחיתה איכותי ומקצועי הוא דף שעבר הליך מיתוג אתרים תוך שימוש בשירותי קופירייטינג מקצועיים ומציג תוכן ממוקד ואינפורמטיבי. זכור: הבאת הגולש לאתר היא רק חצי העבודה. חצייה השני הוא לגרום לו להישאר…