בניית אתרים תדמיתיים

אתר תדמיתי בעל מערכת תוכן איכותית וחזקה היא הבסיס הטכנולוגי לאתר מצליח.

מערכת תוכן כזו מציגה את התוכן בצורה חכמה וגמישה: היא מאפשרת לשנות עיצובים, להעלות טקסטים במהירות ולהחליפם תוך פרק זמן קצר. אתר כזה, שנכתב במיוחד לצרכי תוכן למנועי חיפוש, מאפשר שימוש באינדקס מילות חיפוש נרחב המגדיל את הנראות של הדף במנועי החיפוש השונים.

בחלק מהדפים ניתן להוסיף תמונות, סרטוני וידאו ועוד אלמנטים המשפרים את הנראות של האתר ואת יכולתו להשתלב במנועי החיפוש השונים.

אתר תוכן בטכנולוגיה מתקדמת

בניית אתרים לניהול תוכן מצריכה ידע בקידום ובניית אתרים. אולם חשוב לא פחות הוא ידע מקצועי בנושא תכנים וכללי שיווק באינטרנט. אתר תוכן טוב חייב להיות גמיש ולאפשר משחק עם התכנים: עדכונם תוך פרק זמן קצר, רענונם מעת לעת, הפצת מאמרים, הפקת ניזולטר ועוד. מערכת תוכן חזקה ואיכותית, שנבנתה בטכנולוגיה מתקדמת ושמה דגש על תכנון ולא רק על נראות, תאפשר עמידה ביעדים ושינוי פני האתר מעת לעת.

מנועי החיפוש תרים אחר תוכן מקורי ויעדיפו לקדם אתר בו תכניו מתחלפים מעת לעת. אתר בעל מערכת תוכן נוקשה שאיננה מאפשרת גמישות ישאר תקוע לעד עם אותן תבניות תוכן, שיעייפו בסופו של יום גם את הגולשים וגם את מנועי החיפוש. על כן, רענון תכנים באתר קיים היא מציאות שחובה להתמודד איתה. ולנו הכלים לעשות זאת.

מערכת תוכן מקצועית לניהול אתר

אנו בסטארטקסט מתמחים בבניית אתרים לניהול תוכן. הידע שלנו נגזר מיכולותנו כמקדמי אתרים ומהידע שרכשנו בתכנון התוכן ברשת. אנו מציעים חבילה הכוללת בניית אתרים לניהול תוכן  המבוססים על מערכת תוכן ידידותית הן למשתמש והן למנועי החיפוש, ניהול תוכן מקצועי באופן רציף ושדרוגו הטכני אחת לתקופה, בהתאם לדרישת הלקוח.

דוגמאות לאתרים שבנינו עם חברת COMBAR

אנו לשרותכם, צרו קשר