מיתוג אתרים

אתר ממותג הוא אתר המבדיל את עצמו מאתרים אחרים. מיתוג אתרים מתבצע באמצעות לוגו ייחודי, תמונות, תכנים מקוריים ועוד.

advיודעי דבר בתחום שיווק באינטרנט גורסים כי אתר טוב הוא כזה המראה לגולש את הייחודיות שלו ואת השוני שלו מאתרים אחרים.

מיתוג אתרים טוב יגרום לאתר להישאר בתודעת הגולש זמן רב ויבלוט אל מול אתרים בעלי רקע דומה ותכנים זהים. מיתוג אפור שאינו מבליט את יתרונות האתר על פני האחרים, לא יצליח לשכנע את הגולש להישאר באתר.

מיתוג אתרים – הדרך להיות שונה מאחרים

לגולש הממוצע נדרש פרק זמן קצר מאוד בטרם יחליט האם האתר מוצא חן בעיניו. בזמן זה הוא בוחן את התכנים, את העיצוב ואת התאמת האתר לנושא החיפוש. קופירייטינג ומיתוג אתרים טובים ומקצועיים יעבירו את המסר הנכון בפרק זמן קצרצר זה, ויגרמו לגולש להישאר באתר. מיתוג אתרים מרושל (או מיתוג סטנדרטי, שאינו מייחד את האתר מאחרים), יגרום לגולש לצאת מהאתר.

זכור: השיווק באינטרנט אינו פשוט ועליך להסביר במהירות וביעילות מדוע אתה יותר טוב מהאחרים. ההסבר אינו חייב להעשות רק במילים – הוא יכול לשלב גם לוגו מרשים, תמונה מסקרנת וסלוגן מזמין.

מיתוג אתרים תורם לחווית הגלישה

שירותי מיתוג אתרים בפרט, והשיווק באינטרנט בכלל, מתמקדים גם בחווית הגלישה של הגולש. כאשר אדם נהנה מהגלישה ברשת, הוא זוכר גם לחזור לאתר. מיתוג אתר שלא יעשה את ההבדל עבור הלקוח, פשוט לא יתרומם. ולא בגלל מנועי החיפוש – אלו אינם מתייחסים למיתוג כפונקציה בקידום האתר – אלא בגלל שהגולש לא יזכור אתר אחד מתוך עשרים אתרים זהים שראה באותו היום.