הפצת מאמרים

שימוש ברשתות הפצת המאמרים הקיימות ברשת הינו אמצעי שיווקי לקידום אתרי אינטרנט.

שירות הפצת מאמרים באינטרנט משמש לפרסום האתר, הגדלת מספר הקישורים אליו ומיתוגו כמומחה בתחומו. רשתות הפצת מאמרים הינן רשתות חינמיות, שאינן דורשות תשלום בעבור המאמר. על כן, ניתן להפיץ בעזרתן מאות מאמרים, הקושרים את האתר לנושאים בהן עוסק המאמר.

iStock_000013164960XSmall

הפצת מאמרים – הדרך הנכונה לשיווק האתר

מנועי החיפוש אוהבים מאמרים בעלי תוכן מקורי. כל מאמר המועלה לרשת נסרק על ידיהם ומושווה למאמרים קודמים שכתבו אחרים. במידה והמאמר מקורי, כתוב נכון ואינו עושה שימוש מוגזם במילות חיפוש חוזרות, הוא מקבל עדיפות על פני מאמרים אחרים.

כתוצאה מכך, מקבל גם האתר ממנו הגיע המאמר עדיפות על פני אחרים. מאמר מקורי אחד אינו מספיק – בכדי להתקדם ברשימה מנועי החיפוש, יש להפיץ מספר רב של מאמרים, כולם בעלי תוכן מקורי, איכותי ומקצועי.

מאמר רהוט ומקורי יביא לתוצאות הרצויות

הפצת מאמרים הינה דרך מקצועית ונכונה לשיווק האתר. אתרי מאמרים פזורים ברחבי הרשת ונגישים לכל כותב. עם זאת, רצוי לוודא שהמאמר נכתב על ידי אדם מקצועי שעבד לפי כללי כתיבה שיווקית נכונים, שכן מאמר שכתוב ברישול, מאמר שאינו ממוקד או חוטא בקידום עצמי מוגזם עשוי להיפסל על ידי מנועי החיפוש ולגרום לדחיקת האתר ממנו הגיע אל תחתית רשימת האתרים המקודמים. רק מאמר רהוט וממוקד, הנכתב על ידי גורם מקצועי הבקיא בתחום כתיבת תכנים, תוך שימוש נכון בכללי תוכן לכתיבת אתרים, יביא לתוצאות הרצויות.