קידום וידאו וסרטי תדמית ב-YouTube

סרטוני וידאו הם הצעקה האחרונה בעולם קידום האתרים החינמי שמציעה רשת האינטרנט.

videoאתרי סרטים אלו מאפשרים את מינוף העסק באמצעות העלאת סרטים תדמיתיים לרשת והפצתם, שימוש בתוכן שיווקי מצולם ללא מגבלות והצגת העסק באופן ויזואלי.

קידום סרטוני תדמית באתר יוטיוב

כאשר מדברים על סרטוני וידאו, מדברים בעיקר על אתר יוטיוב. באמצעות האתר הפופולארי, ניתן להעלות סרטים שיווקיים לרשת, לשלוח אותם ללקוחות ולהראות אותם מעל דפי האתר. יכולותיו של האתר אינן נעצרות כאן: באפשרותנו לשתול מילות חיפוש פופולאריות בגוף הסרטון, התורמות לשיווק המוצר ברשת וקידומו. מבחינה זו, משתווה האתר לכל כלי חינמי אחר המציע שיווק באינטרנט.

תוכן וידאו הפך לכלי שיווקי חשוב ברשת ועצם העובדה כי חברת גוגל מצאה לנכון לרכוש את אתר יוטיוב מצביעה על החשיבות שהיא רוכשת לאתר.

בין האתרים הפופולארים לקידום סרטים ברשת ניתן למצוא את:

  • יוטיוב – האתר הגדול בעולם בתחום סרטי הוידאו
  • פליקס – האתר הישראלי של אתר תפוז המשמש להעלאת סרטים
  • היפ – אתר ישראלי נוסף המאפשר לצפות בסרטים ברשת
  • מטהקפה – אתר בינלאומי בבעלות ישראלית המאפשר העלאת סרטים לרשת וקידומם

הפקת סרטוני תדמית

בחברת StarText עושים את הכל מהתחלה: אנו מצלמים את העסק, עורכים קליפ קצר ושיווקי המדגים את יכולות העסק ואת המוצרים שלו, מעלים אותו לרשת באתרים ייעודיים ואסטרטגיים ומקדמים אותו, תוך שימוש בפלטפורמות חינמיות נוספות הקיימות ברשת.

שיווק קליפ וידאו תדמיתי באתר יוטיוב

ניהול פרופיל משתמש נכון ביוטיוב יכול להכפיל את מספר הצופים בסרטון שלך. קידום מקצועי של סרט תדמית ביוטיוב יכול לעשות את ההבדל בין סרטון שילך לפח ובין סרטון שיהנה ממספר צפיות רב.

במקרים רבים, העלאת הסרטים ברשתות חברתיות ובלוגים עשוי להגדיל גם כן את סך הצופים בסרטון. האפשרויות ברשת הן באמת בלתי מוגבלות ושימוש נכון בהן ימנף את סרטך וכתוצאה מכך, את מוצריך ואתרך.

מעוניינים להפיק סרטון תדמית מקצועי ,לפרסם ולקדם אותו בגוגל?
צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר להפקת סרטון תדמית מקצועי וקידומו באתר יוטיוב