קידום ושיווק בפייסבוק

social1רשתות חברתיות ובפייסבוק בעיקר הן עוד כלי חינמי שמעניקה לנו רשת האינטרנט לקידום האתר שלנו.

הפופולאריות שלהן מאפשרת לנו להטמיע בהן מסרים שיווקיים, ליצור מאגר לקוחות מעודכן ולשמור על רלבנטיות וחדשנות. יתרונן בכך שאלפי גולשים משתמשים בהם. מדובר בקהל יעד מפולח על פי קריטריונים של מין, גיל ותחביבים – החלום הרטוב של כל מפרסם.

פייסבוק – הדרך היעילה להפצת מסרים ברשת

הרשתות החברתיות והאתר פייסבוק בעיקר הן הדבר החם ביותר ברשת כיום. כל גולש המכבד את עצמו מחזיק דף ב-Facebook ונכנס להתעדכן בסרטים החדשים ב-YouTube. אלו הם כלים שמאפשרים לנו להפיץ מסרים חינמיים לקהל עצום של לקוחות פוטנציאליים. להלן רשימה של חלק מהאתרים הפופולאריים ביותר ברשת כיום:

  • Facebook – מאפשר פתיחת דף בו מוצגים הפרטים האישיים שלך. ביכולתך לפתוח דף לעסק שלך, לשלוח הזמנות לחברים אחרים, להכין רשימת תפוצה ולעדכן את החברים על כל מוצר חדש.
  • LinkedIn – רשת חברתית הפעילה בעיקר בקרב המגזר העסקי. עסקים רבים מקודמים דרכה ואין שום סיבה שגם אתם לא תהיו שם
  • Delicious – רשת חברתית הפועלת בעיקר בקרב מקדמי אתרים.
  • YouTube – אם חשבתם פעם לקדם את עצמכם באמצעות סרטון וידאו? YouTube אמנם אינו עונה על ההגדרה המלאה של רשת חברתית, אולם מיליוני אנשים נכנסים לאתר מדי יום בכדי לצפות בסרטונים. מדובר בכלי שיווק יעיל, המאפשר העברת מסרים באמצעות וידאו ותורם תרומה משמעותית למיתוג האתר. קידום סרטונים ביוטיוב

רשת חברתית לקהלי יעד ממוקדים

כפי וודאי הבחנתם, רשת האינטרנט מלאה באתרים המציעים פלטפורמות שיווק באינטרנט בחינם. הרשתות החברתיות הן אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר הקיימות כיום: הן נצפות על ידי מליוני בני אדם ומאפשרות, באמצעות כלי תפעול נוחים למדי, להפיץ מסרים שיווקים ברחבי הרשת, התורמים הן למיתוג כמובילים בתחום והן לקידום באמצעות מנועי החיפוש