פרסום בפייסבוק

יצירת קמפיינים ומסעות פרסום בפייסבוק הוא כלי שכיח בשנים האחרונות לפרסום עסקים קטנים וגדולים. קמפיינים אלו מגבירים את החשיפה ומגדילים את קהלי היעד. בסטאר טקסט צוות מומחים בקידום ושיווק בפייסבוק המנהלים עבור העסק שלך מסע פרסום ממוקד מטרה.

פרסום בפייסבוק הוא כלי שיווקי יעיל וממוקד. הוא המאפשר לפלח כל מודעה לקהל יעד ספציפי לפי אזור מגורים, מין, גיל, מצב משפחתי, תחומי עניין וכדומה, הוא מגיע לכל הגולשים בפייסבוק, מכל סוגי המכשירים (מחשבים אישיים, טאבלטים וטלפונים ניידים).

FACEBOOKפתיחת עמוד עסקי וקידום עסקי בפייסבוק באמצעות פרסום ממומן מומלצים לרוב העסקים. כאשר הם מתבצעים ביסודיות ולאחר ניתוח מעמיק של קהל היעד המתאים לעסק או למוצר. עלות ניהול מסע פרסום בפייסבוק נמוכה ביחס לשיטות פרסום אחרות – ומייצרת חשיפה גבוהה של אלפי גולשים בכל יום.

 

כמה לייקים קיבלת היום?

בפייסבוק מאד קל לנהל מהלך שיווקי בקמפיין ולמדוד אותו ע"י החזר השקעה (ROI). ישנם מהלכים אגרסיביים יותר לניהול פעילות בפייסבוק שכוללים עיצוב דף ייעודי בפייסבוק, סטריפ לפרופיל העסק, תמונה פנוראמית בקיר של העמוד, עדכונים שוטפים של חדשות חמות, מבצעים, אפליקציות, משחקים וכיוצא בזה. בסופו של דבר, מדובר בצעד לא זול שמתחיל בכ- 15 אלף ש"ח לשלושת החודשים הראשונים.

אחרי פתיחת דף עם לייקים ותגובות, יש לעדכן אותו כל הזמן ולשמור על רף פעילות גבוה, כי לא ייתכן שעשינו את הקמפיין לחינם. אז עכשיו אנחנו צריכים גם להתחייב לחברים שעשו לנו לייק ולעדכן אותם באופן שוטף. בנוסף, אם הדף לא יתעדכן, פייסבוק יבחינו בירידה בפעילות ויורידו את הדירוג שלהם לדף ולפוסטים.

הליך שיווקי מסוג זה רלוונטי לחברה אשר רוצה למתג את עצמה, לתת מענה ללקוחותיה דרך דף הפייסבוק. אבל יצירת המרה למכירות או השארת פרטים יכולה להגיע בשלב מאוחר הרבה יותר. זאת מהסיבה שמטרתה העיקרית של האסטרטגיה היא הקמה של "ערוץ שירות לקוחות/ערוץ חדשות" של החברה המפרסמת.

המומחים של סטאר טקסט לניהול מסעות פרסום בפייסבוק לשרותך, צור קשר