קופירייטינג לעסקים קטנים

אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק לעולם. ככזה, עליו להציג מסר ברור וקליט לגולש שישמש הן לשיווק העסק והן למכירות.  קופירייטר טוב הוא הפיתרון.

הגולש הממוצע יביט עם כניסתו לאתר על הבאנר היפה או הלוגו הנוצץ. אולם לאחר מכן הוא יפנה לחפש תוכן. וכשלא ימצא תוכן באיכות סבירה, שידבר לליבו ויסביר לו מה לעשות, הוא פשוט יעזוב. כאן נכנסים לתמונה שירותי קופירייטינג.

קופירייטינג מקצועי יעשה את ההבדל

advisor2קופירייטר מקצועי אמון על העברת מסרים ברורים ומדוייקים לגולש באמצעות כתיבה שיווקית קצרה ויעילה. עליו לסנכרן בין המטרות והמסרים שגובשו לבין התכנים המופיעים באתר ולוודא כי הם מתואמים. קופירייטר מקצועי הבקיא בתחום מיתוג אתרים יכין סלוגן קצר, שיעבר מסר פשוט ובהיר לגולש מיד עם כניסתו לאתר. המסר ילכוד את עינו של הגולש, יסקרן אותו ויגרום לו להישאר באתר.

מה ימשוך אותך יותר כלקוח? סלוגן כמו "בוא לשמוע על ההנחות המטורפות שלנו" או "אנו טובים ומצויינים"? זוהי בדיוק עבודתו של הקופירייטר. גולשים לא אוהבים לקרוא בלוקים שלמים של טקסט ועל כן, חשוב להעביר להם אותו במהירות וביעילות. בתוך ים המידע המצוי בעולם האינטרנט, קופירייטינג מקצועי יגרום לך להישאר ממוקד ובולט מעל התוכן הממוצע.

קופירייטר לאתרי אינטרנט

קופרייטינג הוא מקצוע מבוקש מאוד בעולם הפרסום – מדובר בבעל מקצוע שביכולתו לדחוס למספר שורות את כל המסרים שרוצה בעל העסק להעביר. בעולם האינטרנט הדינאמי והמשתנה, קיים ביקוש רב לאנשי קופירייטינג, שצריכים להמציא את עצמם בכל פעם מחדש ולשמור על רענון תכנים לאתר קיים.

חשוב לזכור כי גם אם האתר יהנה מדירוג גבוה, חובת ההוכחה עדיין מוטלת עליו וללא קופירייטינג מקצועי, הוא יתקשה לשכנע את הגולשים לרכוש את מוצריו