ניהול תוכן האתר


ניהול התוכן המקצועי של סטאר טקסט לאתר האינטרנט שלך יכול לשפר פלאים את ביצועי האתר באמצעות ניהול תוכן שוטף וקבוע באתר תוך רענון מתמיד של תכנים חדשים.

מנועיgd-1 החיפוש השונים מתעלמים מאתרים רבים ברשת, חלקם מאוד מושקעים, בגלל העדר ניהול תוכן אתר נכון ומקצועי. התעלמות זו באה לידי ביטוי בדרוג נמוך ותנועת גולשים דלילה לאתר.

מנהל תוכן אתרים טוב יודע לשמור על האתר מעודכן, לקדם אותו במנועי החיפוש ברשת ולעדכן אותו בתכנים חדשים ומקוריים. תפקידו של המנהל לפקוד את האתר מיד יום, לבחון את תכניו ואת מוצריו, לבדוק מה עושים המתחרים ולהיות עם האצבע על הדופק. ניהול תוכן לאתרים שומר על אחידות המסר, ומקפיד על רענון חלקים אחרים באתר במקביל.

ניהול תוכן נכון – הדרך הטובה לקדם אתר

מה כולל שרות ניהול תוכן לאתרים?

  • ליווי האתר עוד בטרם הקמתו – אנו נייעץ לך על כתיבת תוכן לאתר חדש, באילו תכנים להשתמש וכיצד לבצע כתיבה שיווקית יעילה שתשפיע גם על מנועי החיפוש. באפשרותנו גם לבנות עבורך מערכת לניהול תוכן האתר.
  • ניהול תוכן האתר לאחר הקמתו – למן הרגע בו עלה לאוויר, על האתר להיות פעיל 24 שעות ביממה. אנו נדאג ללוות אותו, לוודא שהלינקים תקינים והתכנים מעודכנים.
  • קידום האתר – במקביל לניהול האתר, יפעל צוות מיוחד של החברה לקידום תוכן האתר ברשת, תוך התאמה מלאה לתכנים באתר ושימוש במגוון אפשרויות, כגון הפצת מאמרים, ניהול בלוג, הפקת ניוזלטר, קידום תוכן וידאו וסרטוני יוטיוב ועוד.

הבסיס לכל אתר מצליח – תוכן איכותי המנוהל ע"י מנהל מקצועי

ניהול תוכן לאתרים הוא מקצוע שאין לזלזל בו וחובה לקחת אותו בחשבון כאשר מקימים אתר. ניהול תוכן נכון יכול לעשות את ההבדל בין אתר מצליח לאתר כושל. תוכן מקצועי הוא הבסיס לכל אתר וגם הוא, כמו כל דבר אחר בעולם, מחייב תחזוק על בסיס יומי.