כתיבת מאמרים לאינטרנט

כmaamarתיבת מאמרים תורמת לריבוי הכניסות ולאתר וממצבת אותו כמקצועי בתחומו.

הדגש על כתיבת מאמרים בהליך בניית האתר חשוב מאין כמוהו, כיוון שזוהי אחת הדרכים המרכזיות לקידום אתרים ברשת. כתיבת מאמרים חשובה לקידום האתר שלך ומעניקה לו שני יתרונות על פני אתרים אחרים: מקצועיות מחד, והמלצות מאידך. באתר משמשים מאמרים כאסמכתה מקצועית, המצביעה על טיב העסק.

ברשת האינטרנט לעומת זאת, משמשים מאמרים כ"ממליצים" – הם אלו המעניקים את האישור למנועי החיפוש לפרסם את האתר בתוצאות החיפוש שלהן.

אתר בעל 30 מאמרים ברשת יועדף תמיד על אתר בעל שלושה מאמרים ברשת. ככל שיהיו לך יותר מאמרים באתר, ככל שתפיץ יותר מאמרים מחוץ לאתר תוך שימוש נכון בחוקי תוכן לקידום אתרים, כך תקודם במנועי החיפוש. זה שם המשחק, כתיבת מאמר מקצועי.

מאמר שיווקי מושך גולשים לאתר

כתיבת מאמר דורשת כתיבה שיווקית מקצועית, ידע מוקדם והמון ניסיון. במסגרת הכנת אזור מאמרים באתר האינטרנט של הלקוח, אנו נפגשים עם בעל העסק, מחליטים יחדיו על המוצרים שברצוננו לקדם, על סוגי תוכן למאמרים ועל מילות החיפוש שברצוננו לשלב במאמר. אנו מגדירים יחד מסרים ומתחילים את עבודת כתיבת המאמר.

בסיום העבודה מקימה חברת סטאר טקסט באתר אזור מאמרים עשיר ומגוון המכיל בין 10 ל-20 מאמרים מקצועיים. חלק מהמאמרים מפורסמים באתר, כולם מופצים ברשת האינטרנט באמצעות כלי הפצת מאמרים נפוצים ברשת.